Surfování a zábava na internetu

mozilla firefox doplnky

Mozilla Firefox je velmi užívaným a hlavně rozšířeným internetovým prohlížečem. Jeho velká oblíbenost plyne také z velkého množství doplňků, které si můžete do prohlížeče instalovat. Díky doplňkům si můžete dopřát nová a speciální okna na vyhledávání nebo zobrazování užitečných tipů Stejně se však jedná o blokace nežádaných oken, které nám na internetu vyskakují prakticky všude.

Poslední verze Mozilly jsou pravidelně aktualizovány. Stejně tak neustále vznikají nové a nové toolbary a další pomůcky, které ulehčují surfování na internetu a další činnosti, které se v tomto prostředí dají vykonávat. Doplňky nemuíste navíc nijak složitě vyhledávat, protože jejich stažení je možné přímo v rámci programu.

Takže pokud jej dobře znáte, dokážete si nové doplňky stáhnout a nainstalovat během několika okamžiků. Doplňky mají opravdu mnoho funkcí. Můžete pomocí nich vyhledávat také například hry či jiné užitečné a zábavné aplikace na internetu. Nevýhodou těchto doplňků však může být snížení rychlosti programu a nebo zvýšená náročnost na počítač. Toto se projevuje pomalejšími reakcemi a celkovou odezvou, což je jedním z hlavních problémů Mozilly Firefox. Nejlépe však, pokud si všechno vyzkoušíte na vlastní kůži.

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Mozilla Firefox a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.